MojAndroid

HTC Desire Legend HD miniSpoločnosť HTC, popredný svetový výrobca smartfónov a PDA, oficiálne vstúpila na slovenský trh. HTC plánuje významne zvýšiť investície do budovania značky a priniesť zákazníkom najnovšie technológie a produkty. Príchod HTC znamená pre slovenských zákazníkov viacero výhod vrátane najvyššej kvality služieb a servisu a maximálnej dostupnosti telefónov s operačnými systémami Windows Mobile a Android.

Záujem zákazníkov o smartfóny vo svete neustále rastie. HTC prináša tento trend aj na Slovensko. Zárukou jedinečnej zákazníckej skúsenosti je technológia HTC Sense, vďaka ktorej sa špičkové smartfóny prispôsobujú potrebám a nárokom svojho používateľa. Vylepšené rozhranie HTC Sense experience sa nachádza aj v tohtoročných novinkách HTC Legend, HDmini a HTC Desire. Výrobca mobilného telefónu roka HTC Hero je obľúbený hlavne medzi náročnými zákazníkmi, ktorí používajú mobilný telefón pri práci aj pre zábavu.

„Slovenskí zákazníci sú veľmi nároční, pretože sú zvyknutí intenzívne využívať hlasové aj dátové mobilné služby. Dôkazom toho je vysoká penetrácia mobilných služieb na Slovensku, ktorá prekročila hranicu 100 %. Som presvedčený, že značka HTC dokáže splniť všetky požiadavky slovenských zákazníkov na kvalitu, dizajn aj funkčné vybavenie telefónov,” uviedol Florian Seiche, viceprezident HTC Europe Co. Ltd.

HTC Desire Legend HD mini

Prísľub najnovších technológií a vysokej kvality mobilných zariadení HTC je vyjadrený aj v slogane spoločnosti „HTC: quietly brilliant“ (voľný preklad: „Nenápadne skvelý“). Pri príležitosti svojho vstupu na slovenský trh odovzdá viceprezident HTC Europe Co., Ltd. Florian Seiche mobilné telefóny štyrom osobnostiam: členovi Slovenského národného divadla Richardovi Stankemu, režisérovi a producentovi Pavlovi Barabášovi, speváčke Zdenke Prednej a golfistke Zuzane Kamasovej.

Špičkové mobilné telefóny a zariadenia HTC poznajú slovenskí zákazníci prostredníctvom značkových predajní všetkých troch mobilných operátorov, ako aj siete nezávislých predajcov.

HTC Desire môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

HTC Legend môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk) Porovnať ceny >>

25.4.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+