MojAndroid

HTC má už v dohľadnej dobe aktualizovať funkcie, ktoré ponúka v rámci svojej novej funkcie Edge Sense. Ovládanie tlakom, resp. stlačením zariadenia, umožňuje dnes vykonávanie len niekoľkých preddefinovaných funkcií, po novom by sa však mali rozšíriť. HTC totižto plánuje aktualizáciu.

Novinku podporuje zatiaľ iba jediný smartfón v portfóliu spoločnosti – nový HTC U11. Po novom budete môcť prostredníctvom stlačenia na bokoch telefónu vykonávať rôzne akcie v ďalších aplikáciách. Napríklad, stlačením sa budete môcť prepínať medzi náhľadmi kalendára, zodvihnúť alebo ukončiť hovor, priblížiť mapy alebo fotografie, prípadne zrušiť alarm alebo pozastaviť Youtube video.

Zatiaľ nie je jasné, kedy budú nové funkcie pridané, no nemyslíme si, že by to malo trvať veľmi dlho. Navyše, táto správa je zároveň akousi predzvesťou toho, že HTC bude túto funkciu ďalej vylepšovať. A to je pre majiteľov a prípadných záujemcov o kúpu tohto smartfónu veľmi dobrá správa.

Zdroj: phonearena

24.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+