MojAndroid

HTC Desire HD a HTC DesireZNovinky HTC Desire HD a HTC Desire Z sme už predstavili minulý týždeň, dnes sa pozrieme na ďalšie vylepšenia, ktoré tieto Androidy so sebou prinášajú. Okrem nového prostredia HTC Sense prichádza aj vylepšenie hardvéru v podobe rýchleho štartu OS Android po zapnutí zariadenia, tzv. HTC Fast Boot. Štartovanie telefónu sa tak zo obvyklých 20-25 sekúnd zmení na 5 sekúnd. Samozrejme, takéto rýchle naštartovanie poteší, hlavne v situácii, kedy človek potrebuje zariadenie hneď používať.

Objavujú sa špekulácie a prvé vysvetlenia, ako HTC dosiahlo takýto rýchly štart. Môžeme len predpokladať, že sa telefón úplne nevypne, dostane sa do stavu hybernácie, podobne ako notebooky. Ďalšie vysvetlenie je optimalizácia štartovacieho procesu vďaka výkonnejšiemu hardvéru. Sú to však len domnienky, počkáme si na oficiálne vyjadrenie od HTC.

Rýchly štart zariadení HTC Desire HD a HTC Desire Z demonštrujú nasledovné videá:

Video štart HTC Desire Z

Špecifikácia HTC Desire Z
Fotogaléria HTC Desire Z

Špecifikácia HTC Desire HD
Fotogaléria HTC Desire HD

23.9.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+