MojAndroid

Hoci sa HTC stále nedarí a pri štvrťročných štatistikách vykazuje stále negatívne čísla, snaží sa z celých síl, aby si udržalo svojich zákazníkov. Jedným zo spôsobov je aj pravidelná aktualizácia smartfónov, ktorá sa najnovšie dotkne ich vlajkovej lode HTC 10. Tá by totižto ešte tento rok mala dostať aktualizáciu na Android 7.0 Nougat.

Náš tip
HTC 10 dostalo aktualizáciu. Vylepšuje stabilitu systému

Zdrojom tejto informácie je známy tipster @LlabTooFeR, ktorý už v minulosti priniesol hodnoverné úniky informácií a jeho dohady sa potvrdili. Podľa jeho slov by aktualizáciu mala získať európska verzia HTC 10, a to už koncom tohto mesiaca, prípadne začiatkom decembra. Ako prvá príde na rad verzia určená pre otvorený trh, neskôr by sa aktualizácie však mala dočkať aj verzia od operátorov. Tí si ju však pred vypustením ešte vždy upravia podľa svojho gusta.

Okrem novej aktualizácie pre HTC 10 hovorí @LlabTooFeR aj o novej verzii systému Android 7.1.1 pre Pixel smartfóny, ktoré rovnako vyrobilo HTC. Podľa jeho slov už Google testuje ich finálne verzie a systém sa čoskoro dostane aj do zariadení. Okrem HTC chce tento rok zverejniť novú systému pre svoje zariadenia aj Samsung. Uvidíme, či sa to týmto gigantom podarí a či stihnú zverejniť update-y načas.

Zdroj: @LlabTooFeR, via: AndroidCentral

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+