MojAndroid

Samsung síce na Androide Nougat usilovne pracuje niekoľko týždňov, zatiaľ však len pre jeho tohtoročné vlajkové lode Galaxy S7 a S7 edge. Ani majitelia minuloročných modelov Galaxy S6 a S6 edge však nemusia zúfať. Juhokórejský výrobca totižto podľa najnovších informácií pripravuje update už aj pre tieto zariadenia. Aktualizácia na Android Nougat by tak nemusela byť ďaleko.

Aktuálne nesie firmvér s Androidom 7.0 označenie XXS5DPK7, toto sa však bude postupne meniť a vo finálnej verzii sa bude ešte líšiť. No a treba brať do úvahy fakt, že vývoj, testovanie a odladenie finálneho softvéru môže trvať aj niekoľko mesiacov. Aktualizácie na najnovší Android sa tak pre S6 a S6 edge môžu, a pravdepodobne aj objavia, až niekedy v prvých mesiacoch budúceho roka.

To, čo nový Nougat na týchto smartfónoch ponúkne ste mohli vidieť už aj v prvých screenshotoch a videu beta verzie tohto systému, na Samsungoch Galaxy S7 a S7 edge.

Zdroj: sammobile

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+