MojAndroid

Odd Bot Out je hra z dielne tvorcu Martina Magniho, v ktorej sa snažíte vyradeného chybného robota dostať zo samého spodku pivnice robotickej továrne, teda z recyklácie. Sem bol odvrhnutý po tom, čo neprešiel výškovými testami do užšieho výberu. Vašou úlohou je prejsť s robotom 100 levelov, kde vám v ceste stojí viacero prekážok na fyzikálnej úrovni. Kým na začiatku ide o jednoduchšie veci – potlačiť niekoľko blokov kociek a prešplhať sa cez ne, časom ide do tuhého. Spoločnosť vám bude robiť viacero spínačov, kladiek, ovládacích pák a práve tie musíte využiť na ceste pri vyslobodzovaní robota. Výnimkou nie je ani tvorba prapodivného vozidla, ktoré vás dostane k ďalšiemu východu.

Na prvý pohľad si môžete povedať, že hra s robotom základných tvarov a veľmi jednoduchým herným poľom neponúkne veľa nového. No ako prechádzate level za levelom a postupne staviate na základoch z jednotlivých úrovní, hra sa stáva skutočne rýchlou a dynamickou.

Táto hra sa dá stiahnuť v obchode Google Play v dvoch variantoch – buď ako demo verzia zdarma, kde máte prístup do prvých 10 levelov, alebo si rovno zaplatíte poplatok 1,99 eur a hráte sa v rámci plnej verzie.

Verzia: 1.8
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: 4,00 €
Verzia: 1.8
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: 4,00 €

Zdroj: play.google.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+