MojAndroid

Portfólio strieľačiek pre platformu Android je skutočne pestré. Ani to však nezastaví vývojárov pri vývoji stále nových herných titulov. Inak tomu nie je ani u firmy Bulkypix, ktorá predstavila svoj najnovší herný titul Meltdown.

1

Princíp hry je prostý. Vžijete sa do role hlavného hrdinu Zeda, s ktorým budete prechádzať cez 30 náhodne generovaných úrovní. V jednotlivých leveloch pritom budete musieť ničiť nepriateľov, ktorými sú v tomto prípade roboty. Nemyslite si, že to bude také jednoduché. Hru by vám mohli znepríjemniť rôzne bojové štýly, či používané zbrane samotných robotov.  Je len na vás akú taktiku použijete, aby ste sa pred ich útokmi ubránili.

3  2 4  5

Ako už z obrázkov vyplýva, rôzne zbrane máte k dispozícii samozrejme aj vy. Zvoľte si tú svoju a hurá do boja! Hru môžete hrať aj v móde multiplayer, či kooperácie.

Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma
11.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+