MojAndroid

Tower defense hry patria u nás v redakcii k obľúbeným titulom pre Android. Ich rozmanitosť v obchode Google Play nepozná hraníc a počet stále pribúda. Tentokrát sa dostávame do starovekého Grécka s novinkou Defense Of Greece TD, kde sa pokúsime ubrániť pred vojskami pomocou historických zbraní a mechanizmov.

Hra Defense Of Greece sa okrem tématického spracovania od ostatných hier tohto žánru veľmi neodlišuje. Opäť ste v úlohe stratéga, ktorý rozmiestňuje na hracej ploche obranné mechanizmy, chrániace vyznačenú cestu kade prechádzajú nepriatelia. Vašou úlohou je samozrejme zastaviť vojská nepriateľov, aby sa nedostali k bránam mesta a nezničili vás. Umiestnenie obrany musíte poriadne zvážiť, aby ste zastavili každý typ prichádzajúcich vojakov odolných voči rôznym zbraniam.

13-s_1

Defense Of Greece je skvelou zábavkou, ktorá ponúka hodiny hrania a zábavy. Grafické spracovanie nie je až tak vysoko postavené, ako konkurenčné tituly no to nemôžeme hre, ktorá je dostupná zadarmo vyčítať. Ak teda hľadáte novú hru pre krátenie voľných chvíľ, určite vyskúšajte aj náš tip.

Verzia: 1.3.4.1
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.4.1
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+