MojAndroid

Ak ste fanúšikom hokeja a nepohrdnete ani zaujímavou mobilnou hrou, tak by ste mali určite vyskúšať nový titul s názvom Bob a Bobek Ľadový hokej. Tá je dielom herného štúdia VUISS, ktoré do grafického konceptu zakomponovalo aj známe postavičky Boba a Bobeka od Vladimíra Jiránka. Tí sú aj oficiálnymi maskotmi tohtoročných majstrovstiev sveta v hokeji, ktoré sa odohrávajú v susednom Česku.

bob-bobek-hra-3

Samotná hra ponúka jednoduché prostredie a niekoľko herných módov. Začnete s tréningom, kde sa naučíte základy – korčuľovanie, strela na bránku, jednoduché útočné akcie a podobne. Potom si môžete zahrať aj normálny hokejový zápas, a to s kýmkoľvek na svete vďaka internetu. Samozrejmosťou je možnosť zvoliť si váš obľúbený tím, napríklad aj Slovensko. Pokročilejší hráči si môžu zahrať aj turnaj a dostať sa do play-off, kde majú šancu získať medailu.

bob-bobek-hra-2

Android hra Bob a Bobek Ľadový hokej je dostupná pre Android a iOS bezplatne, avšak s vnútrohernými nákupmi. Ak sa vám zapáčila a chcete si ju nainštalovať, využite nižšie situovaný widget.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

1.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+