MojAndroid

Tower-defense hry majú medzi hráčmi počítačových hier dlhú tradíciu. Popularizácia mobilných zariadení mala za následok sprístupnenie týchto hier aj v obchodoch s mobilnými aplikáciami. Pomerne netradične zobralo do svojich rúk tento typ hier vývojárske štúdio 11 bit studios, ktoré prinieslo atraktívnu sériu Anomaly. Tá pripomína v mnohých smeroch štandardné tower-defense hry, no rola hráča je vymenená a úlohou je pomocou jednotiek dobiť obranné vežičky. Teraz prichádza do obchodu Play posledná časť úspešnej série Anomaly Defenders, ktorá ale ponúkne práve klasickú tower-defense akciu.

Hra bola dostupná pre počítače už niekoľko mesiacov a teraz sa vďaka obchodu Play dostáva aj na mobilné zariadenia so systémom Android. Príbeh hry sa odohráva niekoľko rokov po predchádzajúcich dieloch, pričom ľudia vyhrali vojnu s mimozemšťanmi a ubránili planétu Zem. Víťazstvo ich ale posmelilo a armáda pozemšťanov zaútočila na mimozemšťanov. Vy sa ocitnete v roli ľudského veliteľa, ktorý nie je stotožnený s agresívnym postupom pozemských jednotiek a rozhodne sa spojiť sa s mimozemšťanmi. Tí vás využijú na to, aby ste im pomohli v defenzívnej stratégii, k čomu budete potrebovať tie isté obranné veže, proti ktorým ste v predchádzajúcich dieloch bojovali.

anomaly-defenders-1 anomaly-defenders-2

V hre budete mať k dispozícii 8 rôznych veží s vlastnými schopnosťami a možnosťou vylepšovať ich. Čaká na vás až 24 náročných levelov, v ktorých sa budú striedať rôzne druhy nepriateľských jednotiek. Tie budú mať schopnosť ničiť vaše veže, proti čomu sa budete musieť brániť najrôznejšími obrannými mechanizmami, ako napríklad zmenou smeru pochodujúcich jednotiek. Hru si môžete zahrať v troch dostupných úrovniach obtiažnosti a v obchode Play ju nájdete za cenu 3,69 € bez ďalších in-app nákupov.

Verzia: 1.01
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 1.01
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 4,99 €

Zdroj: PhoneArena

24.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+