MojAndroid

Mobilná verzia populárnej strategickej hry EMERGENCY sa po svojom debute na platforme iOS dostáva aj do obchodu Google Play. V novom titule sa ocitnete na čele tímu policajtov, hasičov, prípadne zdravotníkov a s ich pomocou sa snažíte zachrániť ľudské životy počas rôznych katastrofických udalostí. S každou minútou prichádzajú nič netušiaci civilisti o život a bude len na vás, ako si celú záchrannú akciu naplánujete.

Emergency pre Android

Hra ponúka celkom 13 katastrofických scenárov, ktoré zahŕňajú napríklad pád lietadla, vlakovú nehodu, pád meteoru a iných. V každej úrovni máte k dispozícií rôzne vozidlá záchrannej služby, ktoré odpovedajú danej scéne. Celkovo je možné využiť až 18 jednotiek, ako záchranný vrtuľník alebo hasičské autá. Emergency ponúka veľmi detailnú grafiku optimalizovanú pre displeje s vysokým rozlíšením a môžete si ju zakúpiť v obchode Google Play za 2,69 €. Stačí kliknúť na nižšie uvedený widget. Nezabudnite si pozrieť prezentačné video.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Androidpolice

23.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+