MojAndroid

Populárny YouTuber JerryRigEverything ukázal, čo sa skrýva v útrobách nového skladacieho smartfónu HONOR Magic Vs. Najväčšiu pozornosť samozrejme kládol na samotný ohybný pánt. Ako to vyzerá v jeho vnútri?

Podarená konštrukcia, ktorá vydrží

Zack Nelson, ktorý vlastní YouTube kanál JerryRigEverything, sa tentokrát pozrel na skladací telefón HONOR Magic Vs. Nový ohybný pánt je tvorený zo 4 dielov. Minulá generácia disponovalo až 92 kusmi súčiastok. Aj takéto vylepšenie svedčí o tom, že niekedy je menej viac.

Spomenieme, že HONOR Magic Vs bol testovaný až na 400 tisíc možných opakovaných ohnutí. To naznačuje pre 10-ročnú výdrž ohybného mechanizmu bez poškodenia.

Zack ostal príjemne prekvapený pri pohľade na medzeru medzi dvomi časťami obrazovky. Tá prakticky neexistuje. Keď do vnútra poskladaného smartfónu zasvietil svetlom, žiadne nepreniklo na druhú stranu. Nevynechal ani porovnanie s konkurenčným telefónom, ktorý v teste preniku svetla už úspešný nebol.

HONOR Magic Vs sa tak zdá byť veľmi kvalitným ohybným smartfónom a Samsung dostáva veľmi schopného konkurenta. K predstaveniu modelu dôjde 27. februára na veľtrhu MWC 2023 v Barcelone a my budeme jeho súčasťou. Výrobca taktiež predstaví aj svoju novú sériu HONOR Magic5.

Náš tip
Samsung Galaxy S23 dokáže fotiť rýchlejšie. Takto znížite oneskorenie uzávierky

9.2.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+