MojAndroid

Štýlový fitness náramok, ktorý ocenia všetci milovníci tech vychytávok. Môžete si na ňom prezerať svoje SMS správy, používať ho klasicky ako hodinky alebo si kontrolovať svoju kondíciu. Stačí, keď ho prepojíte so svojím telefónom a o všetkom budete mať perfektný prehľad a navyše dáta dostupné na oboch miestach. Ako na to?

Začnite sťahovaním aplikácií

Najskôr si do svojho mobilného telefónu stiahnite aplikácie Huawei Wear a Huawei Health, ktoré budete využívať pri prepojení s náramkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Aplikáciu Wear budete potrebovať pre kompletné a pohodové používanie náramku či iných nositeľných zariadení a ich nastavenie. Môžete si nastaviť napr. monitorovanie spánku a srdcového tepu.

Verzia: 8.0.1.343
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 8.0.1.343
Aktuálna cena: Zdarma

Aplikáciu Health zase využijete pre kompletný prehľad všetkých nameraných aktivít, ako sú pulzová frekvencia, počet prejdených krokov alebo výsledky vášho cvičenia. 

HONOR Band 5 funguje ako inteligentný náramok, takže dokáže pracovať s notifikáciami. Určite teda uvítate jeho prepojenie s telefónom. Dokáže Vás upozorniť na prichádzajúci hovor, doručenú SMS alebo e-mail. Pomocou vibrácií zariadi aj príjemný budíček. Ak ho budete mať počas noci na ruke, ráno si môžete pozrieť informácie o kvalite a dĺžke vášho spánku, a to vďaka technológii TruSleepTM. Aplikácia taktiež dokáže ponúknuť tipy na zlepšenie vášho spánku.

honor band 5 titulka

Spárovanie pomocou Bluetooth

HONOR Band 5 podporuje prepojenie so smartfónom založenom na Androide a aj iOS. Celý proces prebieha jednoducho prostredníctvom Bluetooth. Po prepojení nastavíte všetko potrebné pomocou aplikácie Wear.

Čistý a pohodlný dizajn

Telo náramku je minimalistické a takmer nič neváži, takže ani nebudete vedieť, že ho máte na ruke. Batéria vám na jedno nabitie môže vydržať až 14 dní v pohotovostnom režime, čo je príjemný bonus. HONOR Band 5 kúpite za cenu 39 €klasickej čiernej, výrazne ružovej alebo v námornícky modrej farbe.

Tento článok vznikol v spolupráci s Honor.

22.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+