MojAndroid

Zariadenie Honor 8 sa stalo pomerne obľúbeným Android smartfónom aj vďaka veľmi dobrému pomeru cena/výkon, ktorý ponúka. O to mimoriadnou bola informácia ohľadom aktualizácie. Podľa najnovších vyjadrení zastúpenia spoločnosti Honor India by smartfón Honor 8 nemal dostať aktualizáciu na najnovší systém Android Oreo.

Náš tip
Honor 8: Voľba z rozumu | RECENZIA

Honor 8 a žiadne Oreo

Informácia ohľadom aktualizácie prišla prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Honor India prináša odôvodnenie po stránke špecifikácií. Aktualizáciu zariadenie zrejme nedostane a to z dôvodu hardvérových a softvérových obmedzení. Nie je známe, čo presne výrobca týmito slovami myslel. Niektorí používatelia by si tento fakt mohli vyložiť ako stratu podpory vlajkového zariadenia. V každom prípade, pokiaľ nepoznáme konkrétne dôvody, musíme sa uspokojiť s týmto všeobecným stanoviskom spoločnosti.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu Honor 8.
Náš tip
Honor 8 Pro je riešením, ak hľadáte funkciami nabitého obra | RECENZIA

Ešte zaujímavejšou správou je, že ostatné zariadenia zo série 8 ako napríklad Honor 8 Pro a slabší Honor 8 Lite by podľa predpokladom mali aktualizáciu na Android Oreo dostať bez problémov. Dostali ste už aktualizáciu na systém Android Oreo? Aký systém používate na vašom Android zariadení? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: gsmarena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
16.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+