MojAndroid

Honor na Slovensku uvádza do predaja ďalší zo svojich smartfónov. Tentokrát ide o model Honor 6+, ktorý disponuje unikátnym hlavným fotoaparátom s dvoma pararelnými šošovkami s 8 Mpix snímačom, ktoré dokážu vytvárať fotografie s maximálnym rozlíšením 13 Mpix. Pomocou trigonometrického princípu dosahuje rýchlosť ostrenia 0,1 s. Vďaka dvojici šošoviek a patentovanému systému 3IE Algorithmic Engine majú fotografie väčšiu obrazovú kvalitu s vyššími detailmi, väčšiu bohatosť farieb a minimum šumu. Užívatelia môžu kreatívne využiť rôzne hĺbky ostrosti (zaostrenie na objekt s rozmazaným pozadím). Zaujímavá je tiež funkcia preostrenia už vyfoteného obrázku z popredia na pozadí a naopak (z jednej fotografie tak užívateľ urobí dva s rozdielnou kompozíciou). Na prednej strane dopĺňa hlavný fotoaparát predná 8 Mpix kamera.

Honor6plus13

Honor 6+ je poháňaný 8-jadrovým procesorom Kirin925 a 3 GB RAM, ktoré tvoria dobrý základ pre chod operačného systému Android 4.4 KitKat. Vnútorné úložisko má kapacitu 32 GB a môžete ho ďalej rozširovať prostredníctvom pamäťových kariet, a to až do kapacity 128 GB. Displej je tipu IPS a má uhlopriečku 5,5-palca, či rozlíšenie Full HD, pričom poteší aj malý rámik, vďaka ktorému zobrazovací panel zapĺňa až 78,2% plochy prednej strany.

Honor6plus6

Novinka sa môže pochváliť aj veľkou batériou s kapacitou 3600 mAh a so systémom Smart Power 2.5 s výdržou až dva dni pri bežnej záťaži. Honor 6+ novo ponúka aj možnosť dobíjania iných zariadení skrze vlastnú batériu. Užívatelia s viacerými tarifami ocenia podporu DUAL-SIM s automatickým aj manuálnym prepínaním napríklad pri využívaní SIM karty pre súkromné a pracovné účely alebo pri lepšom pokrytí signálu jednej zo SIM kariet. Čo do konektivity, nechýba ani podpora LTE, HSPA+, Bluetooth 4.0, či NFC. To všetko v tele s rozmermi 150,5 x 75,7 x 7,5 mm a hmotnosťou 165 gramov.

Honor6plus11

Cena a dostupnosť

V Slovenskej republike bud Honor 6+ dostupný v nasledujúcich dňoch za koncovú cenu 419 EUR s DPH. Honor 6+ bude možné objednať iba on-line v sieťach Alza.sk, Datart, Mall.sk, Nay.sk a u O2.

14.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+