MojAndroid

Nápad priniesť výber high-end smartfónov z druhej ruky máme v hlave už dlhšie. K jeho napísaniu nás motivovalo aj niekoľko našich čitateľov, ktorí nepotrebujú “nový” mobil, no hľadajú vysoký výkon a priaznivú cenovku. Aj preto vám dnes prinášame výber týchto zariadení z nášho Android bazáru. Jediným kritériom v tomto výbere je cena do 300 EUR. Ak si nemôžete dovoliť nové zariadenie, rozhodne si v tomto výbere prídete na svoje. Ak doma máte starší smartfón, ktorý nepoužívate, neváhajte ho pridať do Android bazáru. Inzercia je bezplatná a denne sa v našom bazáre predá, vymení a kúpi niekoľko šikovných Android zariadení a príslušenstva.

Smartfóny značky HTC

Pre zvýšenie prehľadnosti rozdelíme jednotlivé inzeráty na smartfóny podľa značiek. Ako prvé vám ponúkame smartfóny spoločnosti HTC. Pre priemerných používateľov bude určite vhodným riešením HTC One X, ktorý síce patrí medzi staršie zariadenia, no vďaka 4-jadrovému procesoru ponúka dostatočný výkon na všetky bežné operácie aj Android hry. V Android bazáre ho môžete kúpiť už za 130 EUR. Telefón je ešte v záruke do februára budúceho roka.

_vyr_444htc-one-x-black-1

Náš tip
Kúp si používaný HTC One X za 130 EUR

Trocha netypický, no výborne vybavený smartfón HTC Evo 3D zaujme aj svojim displejom so schopnosťou zobrazovať 3-dimenzionálne fotografie či video. Toto zariadenie sa tešilo svojho času obrovskej popularite, pričom má ešte dnes pomerne stabilnú skupinu fanúšikov. Hoci už na zariadenie nebudete mať záruku, zaujme vás určite jeho cena iba 100 EUR.

htc-evo-3d-0

Náš tip
Kúp si používaný HTC Evo 3D za 100 EUR

Pre náročných používateľov je vhodným adeptom HTC One M7, minuloročná vlajková loď spoločnosti HTC. Tento smartfón ponúka 4-jadrový procesor, 2 GB operačnej pamäte RAM a krásny SuperLCD displej s uhlopriečkou 4,7″ a Full HD rozlíšením. One M7 nepatrí medzi staré vykopávky a dokazuje to aj tým, že dostal aktualizáciu na najnovší Android 4.4 KitKat. V našom Android bazáre si ho môžete kúpiť za 275 EUR.

HTC-ONE-M7-Noir-Blanc

Náš tip
Kúp si používaný HTC One M7 za 275 EUR

Smartfóny značky Samsung

Zariadenia tejto značky sa tešia obľube už niekoľko rokov. Nie je preto prekvapením, že sa predávajú aj v našom Android bazáre. Populárnym je najmä Samsung Galaxy S3. Ten si v Android bazáre môžete kúpiť za 200 EUR. Ak chcete Samsung Galaxy S3 aj s extra príslušenstvom, môžete si ho kúpiť za prijateľných 220 EUR.

Samsung-Galaxy-S3-in-Sapphire-black-1

Náš tip
Kúp si Samsung Galaxy S3 s príslušenstvom za 220 EUR

Mobilní experti si na svoje prídu pri Samsungu Galaxy Note 2. Ten si v našom Android bazári môžete kúpiť za peknú sumu 250 EUR. Okrem smartfónu s výborným výkonom získate aj stylus, či modré flip púzdro. Samsung Galaxy Note 2 zaujme aj svojou výdržou batérie, ktorá aj po roku a pol vydrží na jedno nabitie jeden a pol dňa.

Samsung Galaxy Note II - Android telefón - 09

Náš tip
Kúp si Samsung Galaxy Note 2 za 250 EUR

Smartfóny značky LG

Populárny kórejský výrobca sa pýši rovnako niekoľkými výkonnými zariadeniami, ktoré sa predávali po minulé mesiace či roky. V našom Android bazáre sa nachádza niekoľko inzerátov na zariadenia tejto značky. Veľmi zaujímavým je LG Nexus 4. Ten si môžete zakúpiť už za 195 EUR, pričom vás zariadenie ohúri 4-jadrovým procesorom a 2 GB RAM.

lg-nexus-4-1

Náš tip
Kúp si používaný Nexus 4 za cenu 195 EUR

 Nástupcom Nexusu 4 je smartfón Nexus 5. Ten rovnako vyrobila spoločnosť LG a v našom bazáre si ho môžete kúpiť za cenu 270 EUR. Ide o zariadenie so 4-jadrovým procesorom, 2 GB RAM a 5″ Full HD displejom. Majitelia tohto zariadenia sa tešia s aktuálne najnovšieho Androidu a vďaka 18 mesačnej podpore získajú aj aktualizáciu na pripravovaný Android L.

nexus-5

Náš tip
Kúp si používaný Nexus 5 za 270 EUR.

Android fajnšmeker by sa mohol poobhliadnuť aj po smartfóne LG Optimus G Pro. Ten si v našom bazáre môžete kúpiť za sumu 250 EUR. Zariadenie ponúka veľký displej s uhlopriečkou 5,5″ a Full HD rozlíšením. Ponúka tiež 13 Mpix fotoaparát či 4-jadrový procesor.

LG Optimus G Pro

Náš tip
Kúp si používaný LG Optimus G Pro za 250 EUR

Ďalšie smartfóny

V poslednej kategórii nášho výberu vám prinášame tipy na zariadenia ďalších značiek. Opomenúť musíme určite smartfón Sony Xperia Z, ktorý s našom Android bazáre môžete kúpiť za 220 EUR. Zaujme rozhodne aj značka Motorola, ktorej smartfóny Motorola Moto G nájdete v našom bazáre taktiež. Za 8 GB verziu tohto zariadenia požaduje predávajúci 130 EUR, za 16 GB verziu zas 155 EUR. Z Ázie do nášho Android bazáru prileteli Lenovo P780 za slušných 220 EUR, či smartfón Huawei Ascend P1 iba za 135 EUR. Posledným zariadením s označením second-hand high-end je Oppo R819, ktoré si v našom Android bazáre môžete zakúpiť za 220 EUR.

Predávaš alebo vymieňaš?

Náš Android bazár je miestom pre všetky Android zariadenia a príslušenstvo. Ak doma máte smartfón, tablet, či napríklad púzdro alebo obal, neváhajte ich pridať do nášho bazáru. Inzercia na www.AndroidBazar.sk je úplne bezplatná a nachádzajú sa v nej desiatky inzerátov, ktoré sa pravidelne obmieňajú, teda sa zariadenia predajú alebo vymenia.

bazar-maly

17.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+