MojAndroid

Ak radi cestujete a objavujete nové miesta, zákutia a ľudí, pričom máte už plné hlavy máp, obrázkov a vysvetliviek, tak si stiahnite aplikáciu HearPoint Bratislava. Ide o slovenského audio-sprievodcu hlavným mestom, ktorý vám rozpovie najznámejšie mýty, záhady a informácie o ľuďoch a miestach v Bratislave.

HearPoint logo bratislava _small_jpg

Úlohou slovenskej aplikácie HearPoint Bratislava je previesť vás históriou hlavného mesta našej krajiny pomocou pekne spracovaných audiozáznamov, ktoré sú vhodné pre poslucháča každej vekovej kategórie. Nahrávky sa viažu ku konkrétnym miestam, osobnostiam alebo udalostiam, takže si na svoje prídu najmä milovníci histórie a netradičných príbehov. Jednotlivé príbehy si vyberáte priamo na mape Bratislavy, kde sú jednotlivé udalosti, miesta a osobnosti označené typickou značkou pripomínajúcou lupu s ostrou rúčkou.

hear-point-3 hear-point-2 hear-point-1

Samotná aplikácia ponúka prehľadné a jednoduché prostredie, čo jej v tomto prípade netreba vôbec vyčítať. Nahrávky si môžete stiahnuť do vášho zariadenia a vypočuť neskôr, prípadne počúvať priamo online z vášho zariadenia pomocou vstavaného prehrávača. Páči sa nám aj možnosť automatickej kontroly nových nahrávok, či bohaté informácie o jednotlivých súboroch.

hear-point-4 hear-point-5 hear-point-6

Hoci je aplikácia HearPoint Bratislava zameraná len na istú skupinu ľudí, veríme, že má šancu uspieť. Pomôcť v úspechu jej môžete tak, že si ju nainštalujete bezplatne z Google Play Store, odkaz nájdete klasicky pod článkom. Prajeme príjemné počúvanie!

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Aplikácia je zaradená do súťaže AppsRulezz 2013.

16.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+