MojAndroid

O tom, že streamovacia platforma HBO Max končí, sme informovali len nedávno. No nekončí úplne, len sa premenuje na Max. Okrem tejto pomerne výraznej zmeny pribudne aj hodnotný obsah. Zdroje uvádzajú, že príde s novým seriálom Harry Potter a úplne novými časťami obľúbeného seriálu Teória veľkého tresku.

Teória veľkého tresku sa vracia

Ako uvádza portál etonline, streamovacia platforma pripravuje nové série obľúbeného sitkomu Teória veľkého tresku. Producentom bude opäť starý známy Chuck Lorre, ktorý má na svedomí aj predchádzajúce série seriálu. Režíroval aj ďalšiu klasiku – Dva a pol chlapa. Konkrétnejšie detaily o pripravovanom seriáli zatiaľ nie sú známe, nevie sa ani to, či sa v ňom objavia aj pôvodné postavy.

Harry Potter ako serál nás bude baviť “dekády”

Na svete snáď neexistuje človek, ktorý by nepoznal Harryho Pottera. Filmy sú adaptáciou populárnej knižnej série od britskej autorky J.K. Rowlingovej a popisujú príbeh Harryho s jeho priateľmi, ktorí navštevujú čarodejnícku školu.

Séria sa celkovo skladá z ôsmich filmov, ktoré boli natočené v rokoch 2001 až 2011 a celosvetovo zarobili viac ako 7 miliárd dolárov. V roku 2022 sa fanúšikovia dočkali aj dokumentu s názvom Harry Potter 20 rokov filmovej mágie: Návrat do Rockfortu, v ktorom herci spomínajú na chvíle, ktoré zažili počas natáčania filmov.

Warner Bros teraz informoval o tom, že Harry Potter sa na obrazovky vrátiť opäť, no tentokrát v podobe seriálu. K dispozícii bude na novej streamovacej platforme Max, ktorá nahradí aktuálne HBO Max. O tom, že sa niečo chystá, sme vedeli už dávnejšie, no teraz je to oficiálne.

Seriál bude vernou adaptáciou obľúbenej sérii kníh o najznámejšom čarodejníkovi na svete a najskôr si ju budú môcť užiť sledovatelia v USA, neskôr príde aj do ostatných krajín, vrátane Slovenska.

„Sme radi, že môžeme divákom poskytnúť príležitosť objaviť Rokfort úplne novým spôsobom. Harry Potter je fenomén. V spolupráci s televíziou Warner Bros a J.K. Rowlingovou, sa táto nová séria Max Original ponorí hlboko do každej z ikonických kníh, ktoré fanúšikovia po všetky tie roky naďalej bavili.“ 

Casey Bloys, generálny riaditeľ HBO & Max obsahu

Má ísť o veľký projekt, ktorý bude trvať dlhé roky. V seriáli budú hrať noví herci, ktorí budú viesť novú generáciu fanúšikov. Chýbať nebudú ani obľúbené miesta fanúšikov a každá séria má byť autentická, nová, iná. Zdroj zatiaľ dátum a ani rok uvedenia nového Harry Potter seriálu neuviedol.

Náš tip
Umelá inteligencia je bezpečnostný problém, hovorí slovenská polícia
18.4.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+