MojAndroid

Už túto nedeľu je medzinárodný Deň matiek. Okrem toho, že svoju mamu môžete obdarovať pekným kvetom alebo aspoň bozkom na líce, jej môžete poslať napríklad kvietok aj do statusu. Na to, že sa blíži tento milý sviatok, vás upozorní aj aplikácia Google Hangouts. Tá totižto obsahuje ukrytý easter egg (prekvapenie), ktoré sa odhalí, keď budete chcieť poslať mame SMS správu “Happy Mother’s Day”. Na Slovensku síce bude prianie po anglicky veľkou raritou, no za to prekvapenie to stojí. :-)

Po napísaní spomínanej správy sa v aplikácii Hangouts zobrazí jedna z 3 animácií – kvetináč s kvetom a srdcom, chlapská ruka s tetovaním srdiečka s nápisom “Mom” alebo objímajúce sa koaly. Zobrazenie tohto prekvapenia ale nie je jednoduché a množstvo používateľov sa sťažuje, že im animácie nefungujú pri odosielaní klasických SMS ani Hangouts správ. Niekedy pomôže opätovné spustenie aplikácie. Podarilo sa vám odhaliť toto prekvapenie od Googlu?

Náš tip
Hangouts 8.0 prináša podporu pre odpisovanie priamo z notifikačnej lišty [APK]

 

Zdroj: Phandroid

6.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+