MojAndroid

Určite si pamätáte na to, keď Facebook na svojej sociálnej sieti uviedol do praxe nové reakcie, ktoré doplnili klasický lajk. Na príspevky tak už nemusíme reagovať len jediným spôsobom, ale ďalšími piatimi, ktoré vyjadrujú rôzne emócie (Super, Haha, Žasnem, Je mi to ľúto, Štve ma to). Zdá sa však, že Facebook by mohol v blízkej dobe rozšíriť túto zbierku o ďalšie emócie.

Náš tip
Facebook pridal k tlačidlu Like nové alternatívy

Len niekoľko dní pred Dňom matiek spustila sociálna sieť nový typ reakcií – kvet. Ten má byť asi záchranou pre všetkých, čo na poslednú chvíľu nezohnali žiadny kvietok. Bez ohľadu na jeho účel je však dobré vidieť, že Facebook neostáva pri piatich reakciách a pravdepodobne ich bude v budúcnosti rozširovať o ďalšie. Niektoré budú pribúdať alebo miznúť podľa toho, čo sa aktuálne deje vo svete podobne, ako v prípade tohtoročného Dňa matiek.

Reakcia v podobe kvietku je momentálne dostupná len v niektorých krajinách a Facebook testuje, aké budú na jej používanie reakcie. Ak bude spokojný, pravdepodobne sa v budúcnosti dočkáme ďalších.

Zdroj: theverge

 

6.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+