MojAndroid

Zatiaľ čo väčšina Android zariadení čaká na aktualizáciu systému Android na verziu 4.4.2 KitKat, spoločnosť Google pokračuje v ďalšom vývoji. Podľa informácií, ktoré priniesol známy developer LlabTooFeR, internetový gigant v tejto chvíli testuje najnovšiu verziu Android 4.4.3 KitKat pod označením KTU72B. V tejto chvíli však nie je známe, či nová verzia prinesie ďalšie funkcie alebo len opraví nájdené chyby v aktuálnej verzii 4.4.2 KitKat.

Spomínaný vývojár informuje, že aktualizácia zrejme opraví známu chybu aplikácie fotoaparátu na smartfóne LG Nexus 5. Tá spôsobuje niektorým používateľom rýchlejšie vybíjanie batérie počas jej spustenia. Aplikácia vo výraznej miere totižto zaťažuje procesora tým zvyšuje aj nároky na spotrebu energie. Google už prisľúbil opravu tejto chyby v ďalšej aktualizácií, teda zrejme v avizovanej verzii.

Aké ďalšie opravy, zmeny či nové funkcie prinesie aktualizácia na Android 4.4.3 KitKat sa zrejme dozvieme až po jej vypustení verejnosti. Máte podobný problém s fotoaparátom na Nexuse 5 ? 

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
24.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+