MojAndroid

Google je okrem iného zrejme aj najčastejšie využívanou stránkou na vyhľadávanie obrázkov. Nájdete na ňom naozaj všetko. Problémom však je, keď nejaký obrázok hľadáte dlho, zabudnete si ho stiahnuť a neskôr sa k nemu potrebujete vrátiť. To sa však môže zmeniť príchodom novej funkcie, ktorá vám umožní obrázky označiť hviezdičkou za obľúbené a dokonca usporiadať ich aj do rôznych tematických kolekcií pomocou značiek.

google-vyhladavanie-fotky     google-vyhladavanie-fotky-2

Novinka zatiaľ funguje iba v samotnom prehliadači, nie v Google aplikácii, a je dostupná zatiaľ len pre používateľov v USA. Už čoskoro by sa ale mohla dostať aj do Európy, čo by sme rozhodne ocenili. Označené obrázky sa neuložia offline do zariadenia, avšak sú akosi späté s vašim Google účtom a nájdete ich kedykoľvek vo vyhľadávaní medzi svojimi obrázkami. Hoci ide o drobnosť, túto novinku hodnotíme pozitívne.

Zdroj: Google

1.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+