MojAndroid

Spoločnosť Google spustí tento rok svoju vianočnú kampaň naozaj vo veľkom. A to doslovne. Na najznámejšom námestí New Yorku – Times Square – si Google totižto prenajal obrovskú interaktívnu plochu s 4K rozlíšením a rozmermi približne 100 x 24 metrov. Svetelný billboard, ktorý pochádza z dielne spoločnosti Mitsubishi Electric, zaberá celú šírku jedného bloku v meste a od pondelka, 1. decembra, bude slúžiť na interaktívnu komunikáciu Googlu so svojimi zákazníkmi.

google-billboard-1

Tí si na špeciálnej stránke budú môcť vytvoriť vlastnú postavičku Androidify, ktorá sa potom objaví na obrovskom displeji priamo v srdci New Yorku. Okrem vlastnej reklamy bude Google interaktívnu plochu bezplatne ponúkať v istých časoch aj charitám Charity WaterWWF (World Wide Fund). To je od amerického vyhľadávacieho giganta naozaj veľkorysá ponuka, keďže za nájom takéhoto billboardu počas vianočného obdobia zaplatí 4 milióny dolárov. Google bude mať obrovský displej prenajatý do konca januára 2015.

Zdroj: Mashable

24.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+