MojAndroid

Spoločnosť Google prináša možnosť verifikácie a vytvorenia panela informácií v prostredí pre vyhľadávanie. Je však potrebné splniť podmienky. Táto funkcia bola totiž zameraná najmä na známe osobnosti, organizácie, športové tímy a pod. Panel informácií ponúkal základný zoznam informácií o danej osobe alebo organizácii, pričom bol umiestnený na vrchu vyhľadávania. Teraz prináša Google možnosť manuálnej verifikácie, ktorá zároveň sprístupní aj daný panel s informáciami.

Náš tip
Google Measure spraví s pomocou ARCore z telefónu inteligentné pravítko
Náš tip
Google Účty dostávajú čistejší vzhľad a jednoduchšie ovládanie

Google a panel informácií

Samotný proces verifikácie je vskutku jednoduchý. Stačí danú osobu, organizáciu či iný subjekt vyhľadať prostredníctvom vyhľadávača Google. Následne je potrebné kliknúť na výzvu pre verifikáciu a nasledovať niekoľko krokov, ktoré Google vyžaduje. Po overení bude mať daný subjekt k dispozícii úpravu vybraných informácií a tiež výber reprezentatívnej fotografie.

Verified on Google

Náš tip
Datally prináša v aktualizácii ďalšie možnosti pre šetrenie mobilných dát
Náš tip
Čo ľudia najviac vyhľadávali so začínajúcim sa letom?

Google dúfa že jednotlivcom, ale aj skupinám teraz poskytne lepší spôsob hľadania relevantných výsledkov. Páči sa vám nová funkcia z dielne spoločnosti Google? Využívate informácie z panelov v rámci prostredia vyhľadávača? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
24.6.2018
Zdroj: blog.google

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+