MojAndroid

Spoločnosť Google zrejme už nadobro opustila plán konkurovať Facebooku so svojou sociálnou sieťou Google+. Stále má ale k dispozícii zaujímavú sieť s miliónmi používateľov, ktorú sa teraz snaží trochu obnoviť. K tomu by mala slúžiť iniciatíva Create, ktorá bude spájať kreatívnych ľudí. Tí budú môcť v jednoduchej a inšpiratívnej forme ponúknuť svoje diela verejnosti.

Platforma Create je určená pre všetkých ľudí, ktorí sem chcú prispievať a zviditeľniť svoju tvorbu. Musia ale vytvoriť tematické kolekcie, uverejňovať kvalitný obsah a prispievať minimálne v týždňových intervaloch. Ak by ste sa aj vy chceli pridať k platforme, môžete o to požiadať na tomto odkaze. Odmenou vám bude prístup k novým funkciám sociálnej siete ešte pred tým, ako budú sprístupnené verejnosti. Samozrejme, takouto cestou môžete jednoducho zverejniť svoje diela, pričom nemusí ísť iba o fotografie.

Okrem toho spoločnosť aktualizovala aj svoju mobilnú aplikáciu sociálnej siete, ktorá ale neponúka žiadne veľké zmeny. Zaujme iba možnosť pripínať príspevky k vášmu profilu. Okrem toho sú súčasťou aktualizácie iba drobné opravy a vylepšenia, no aj to vytvára dojem, že Google ešte na svoju sociálnu sieť nezanevrel a robí všetko pre to, aby priniesol niečo nové a zaujímavé, aj keď vytvorenie nového Facebooku mu nevyšlo.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google via Android Community

12.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+