MojAndroid

Už 9. októbra nás čaká predstavenie tohtoročných referenčných Android smartfónov od spoločnosti Google. Podoba Google Pixel 3 a Google Pixel 3 XL je vďaka obrovskému množstvu únikov známa. Zatiaľ čo menší Google Pixel 3 neprejde až tak razantnou zmenou dizajnu, u väčšieho Google Pixel 3 XL nás čaká až nevkusne veľký výrez v displeji so širokou spodnou bradou. Oba telefóny by mali dostať OLED displeje, tohtoročný vlajkový procesor od Qualcommu Snapdragon 845, 12-megapixelový fotoaparát a vodeodolnosť IP67. Server DroidLife teraz upozornil na webovú stránku Google, ktorá by mala byť upútavkou na nové Pixely a nenápadne odhaľuje ich farebné varianty.

Na stránke môžeme vidieť nápis Coming Soon a animovanú do strán rotujúcu maketu smartfónu, ktorý je v hornej časti farebne rozdelený, čo je typický dizajnový znak Pixelov. Po stlačení tlačidla G na smartfóne sa zmení farebné pozadie stránky aj smartfónu celkovo do troch farieb – bielej, čiernej a bledo zelenej, respektíve mätovej. To by malo symbolizovať jednotlivé farebné varianty nových Pixelov. Minuloročné Pixely sa predávali tiež v troch farbách – bielej, čiernej a modrej.

Náš tip
Poznáme dátum predstavenia Google Pixel 3 a 3 XL
17.9.2018
Zdroj: TheVerge

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+