MojAndroid

Niekoľkým technologickým redakciám už boli rozoslané pozvánky na event spoločnosti Google, ktorý sa uskutoční 9. októbra 2018 v New Yorku. Na tomto podujatí, ako to už býva zvykom, bude odhalených množstvo noviniek. Či už softvérových alebo aj hardvérových. Okrem predstavenia nových hodiniek s operačným systémom Wear OS sa môžeme tešiť aj na predstavenie nových Pixelov 3 a 3XL.

Nové Pixely

O najnovších Pixeloch sa toho už popísalo naozaj veľa. Videli sme už niekoľko unboxing videí, niekto sa dokonca nový Pixel pokúšal predať na čiernom trhu za 2000 dolárov. V každom prípade sa bude jednať o jeden z najzaujímavejších smartfónov tohto roka. Ako už býva zvykom, môžeme sa tešiť na čistý, vždy aktuálny Android a výbornú podporu od Googlu. Cena oboch zariadení určite nebude nízka, očakávame aj veľmi kvalitné fotoaparáty a najvýkonnejší procesor Qualcomm Snapdragon 845. Tešíte sa?

Náš tip
Všetko, čo vieme o smartfónoch Google Pixel 3 a 3 XL | DOHADY

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+