MojAndroid

Zastúpenie slovenského Googlu pre MôjAndroid.sk potvrdilo, že funkcia navigovania v jazdných pruhoch je už dostupná aj na Slovensku. Navigácia Google po novom na našom území bude šoférom ukazovať pri odbočovaní jazdné pruhy, pričom vyznačí tie, v ktorých sa majú pohybovať.

Nové značenie sa objaví vo vrchnej časti hneď pod názvom navigačných tabúľ, ktoré Google zvykne zobraziť práve pri zmene smeru. Teraz sa vám však nezobrazí len názov zjazdu, ale aj presný počet pruhov s výraznením toho, do ktorého sa máte v danom momente preradiť. Ide o šikovnú pomôcku, ktorú Google v niektorých krajinách podporuje už viac ako rok, na Slovensko však zavítala až teraz. Novinka by mala byť dostupná pre všetkých a nevyžaduje žiadnu ďalšiu inštaláciu alebo aktualizáciu.

4.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+