MojAndroid

Spoločnosť Google 12. júna 2014 uviedla na Slovensku novú službu s názvom Moja firma na Googli. Prezentuje ju ako jednoduchý a bezplatný spôsob, ako byť v kontakte s existujúcimi aj budúcimi zákazníkmi kdekoľvek a kedykoľvek. Služba prináša efektívne riešenie, ako rýchlo a jednoducho spravovať svoju online prezentáciu na Googli. Na jednom mieste je možné:

  • Aktualizovať svoje firemné informácie, aby boli viditeľné vo Vyhľadávači Google, na Mapách Google a platforme +Google+. Zákazník tak ľahko nájde váš kontakt.
  • Vytvoriť si fotogalériu a virtuálnu prehliadku interiéru vašej firmy, aby zákazníci videli všetko, čo im môžete ponúknuť.
  • Spojiť sa so svojimi zákazníkmi a fanúšikmi priamo cez Google+ stránku a zdieľať zaujímavosti, novinky a informácie o špeciálnych ponukách, ktoré chystáte.
  • Sledovať hodnotenie vďaka recenziám na Googli, na ktoré môžete hneď reagovať.
  • Pochopiť ešte lepšie, čo vaši zákazníci požadujú, ako vás nájdu a ako s vami chcú komunikovať. To všetko pomocou prehľadných štatistík a integrácie s AdWords Express.
  • Spravovať jednoducho vaše podnikanie kedykoľvek aj na cestách vďaka mobilnej aplikácii Moja firma pre Android (iOS verzia pribudne už čoskoro).

Používateľom, ktorí už predtým používali službu Adresár firiem Google alebo Informačný panel Stránok Google+ k spravovaniu informácií o svojej firme, bude účet automaticky upgradovaný na službu Moja firma na Googli. Viac informácií o službe je možné nájsť na jej oficiálnej stránke alebo blogu.

Zdroj: plus.google.com

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
13.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+