MojAndroid

Je to už síce 5 rokov, ale stále veľa ľudí netuší, že tak dlho už patrí populárna navigácia Waze spoločnosti Google. To čo navigáciu Waze v minulosti spopularizovalo a odlíšilo od komerčných produktov bola tvorba mapových podkladov samotnými používateľmi. Ďalšou využívanou funkciou je systém dopravných hlásení, ktoré poskytujú sami používatelia programu. V prípade dopravnej nehody sa o nej ostatní používatelia dozvedia okamžite. Okrem priameho hlásenia dopravných udalostí Waze tiež sleduje rýchlosť používateľov podľa ktorej hodnotí hustotu premávky. A práve funkciu hlásenia dopravných udalosti teraz preberá vlastný produkt Googlu Mapy.

Náš tip
Prinášame zoznam noviniek v aktualizovanej aplikácii Google Mapy

Zatiaľ je táto funkcia dostupná len časti používateľom Google Máp a pretože samotná spoločnosť ju ešte oficiálne neoznámila, môže sa jednať len o jej testovanie. Pokiaľ je ale vo vašej verzii aplikácie Google Mapy dostupný, môžete ostatných používateľov informovať o uzávierkach ciest, nehodách, policajných hliadkach a ďalších veciach, ktoré môžu spomaliť ich cestu do cieľa.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

2.7.2018
Zdroj: AndroidandMe

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+