MojAndroid

Prednedávnom sme vám priniesli článok o novinkách, ktoré Google mapy ponúknu. Teraz vám aplikácia pomôže nájsť najlepšie miesta pre vás, na základe vášho vyhľadávania a miesta, kde sa pohybujete.

Náš tip
Google Mapy rušia integráciu populárnej služby Uber

Zoznam noviniek v aplikácii

Záložka s názvom “Prieskum okolia” vám dá rýchle odporúčania reštaurácií, barov a kaviarní v oblastiach, ktoré vás zaujímajú. Nezáleží na tom či zostávate na jednom mieste alebo plánujete výlet, vždy dostanete aktuálne informácie a odporúčania.

 

Nájdite napríklad najlepší burger v meste na základe odporúčaní a recenzií používateľov, domácich obyvateľov a algoritmov Googlu. Pokiaľ sa sústredíte napríklad na jedno jedlo a chcete zistiť, kde v meste je najlepšie, Google vám odporučí to najlepšie pre vás. Ak ste vyskúšali už 5 takýchto reštaurácií, aplikácia vám jednoducho navrhne ďalšie,  ktoré stoja za vyskúšanie.

Okrem tohto vám nová aplikácia ukáže, čo sa kde deje. Aké aktivity a eventy sa konajú vo vašom okolí. Môžete vidieť fotografie, popisy, o čo presne sa jedná, prípadne tieto zaujímavosti zaraďovať do kategórií. Napríklad vhodné pre deti, vonkajšie aktivity, vnútorné aktivity a iné. Ak máte zapnutú históriu polohy, aplikácia na základe toho, kde ste už boli a vašich zvykov, aké miesta navštevujete, ponúkne rýchly prehľad miest, kde ste už boli a vy sa môžete rozhodnúť či tam pôjdete znovu.

Náš tip
Google Mapy sa prezliekajú do nového Material dizajnu

Pokiaľ existujú miesta, jedlá alebo iné zaujímavosti, ktoré preferujete, jednoducho to Google  mapám povedzte. Získate tým lepšie návrhy, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Zdroj: google blog

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+