MojAndroid

Google do portfólia aplikácií, ktoré prešli redizajnom v štýle Material dizajnu pridáva ďalšiu. Tentokrát sa ku Gmailu, Google Hangouts a ďalším pridávajú Google Mapy, ktoré  sú teraz dostupné na stiahnutie prostredníctvom APK súboru. Na obchode Play by sa mali objaviť už v najbližších dňoch. Ak sa vám ale nechce čakať, odporúčame stiahnuť APK a mapy si nainštalovať manuálne.

google mapy material dizajn_2

Okrem nového vzhľadu prinášajú mapy od Googlu aj niekoľko menších noviniek. Jednou z nich je aj hlbšia integrácia služby Uber, ktorá u nás ale zatiaľ ešte nefunguje. Integrovaný bol aj systém pre rezerváciu miesta v reštauráciách priamo z info karty reštaurácií. Ostatné zmeny sa však týkajú už len samotného dizajnu. Čo je nové zistíte najlepšie z screenshotov a po samotnom nainštalovaní nových Google Máp.

–> Google Mapy 9.0 Material Dizajn <–

5.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+