MojAndroid

Je známe, že Google Mapy sú bezplatnou, online mapovou službou spoločnosti Google vytvorenou v roku 2005, ktorá poskytuje ľudom mapy, satelitné snímky, plánovanie ciest a aj funkciu StreetView. Tá umožňuje virtuálnu prechádzku po uliciach vďaka 360-stupňovým fotografiám. Každý taktiež vie, že Disneyland je najznámejším zábavným parkom a jednou z najnavštevovanejších atrakcií na svete. Vlastní ho a prevádzkuje spoločnosť The Walt Disney Company, ktorej ikonické animované postavičky a filmy sú predobrazom atrakcií. Odhaduje sa, že park od jeho otvorenia 17. júla 1955 navštívilo 515 miliónov návštevníkov. Ako tieto dve veci súvisia? V Google Mapách sa teraz môžete po Disneylande prejsť virtuálne.

Náš tip
Google Mapy už ponúkajú výpočet trasy podľa MHD. V Bratislave aj v Košiciach

S pomocou funkcie StreetView sa môžete prejsť v 11 parkoch Disneylandu. Keďže spoločnosť Disney pred rokmi kúpila aj Marvel, nechýba v zozname parkov aj park s tématikou Strážcov Galaxie.

Úplný zoznam aj s priamymi linkami:

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

7.3.2018
Zdroj: The Verge

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+