MojAndroid

CEO spoločnosti Google Sundar Pichai oznámil, že konferencia Google I/O sa tento rok uskutoční v dňoch 18. až 20. mája. Konferencia sa tento rok uskutoční priamo v Mountain View v Shoreline Amphitheatre. Pichai o tom dnes informoval prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

google-i:o-2016-twitter

Dátum a miesto konania akcie sú zatiaľ jediné informácie, ktoré o podujatí máme. Ako ale píše sám Pichai, ďalšie informácie by mali byž zverejnené už čoskoro. Čo ale môžeme tento rok od Google I/O vlastne očakávať? To ešte vôbec nie je jasné a pravdepodobne sa budú informácie vynárať postupne s blížiacim sa termínom májovej konferencie. Je ale veľmi pravdepodobné, že bude predstavená vývojárska verzia nového systému s označením Android N. Google si ale na tieto konferencie vždy pripraví aj niečo extra, a tak snáď môžeme aj očakávať niekoľko prekvapení, ktoré dopredu nebudú známe.

Zdroj: Sundar Pichai (Twitter) via The Verge

12.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+