MojAndroid

Nový Hangouts vo verzii 5.0 sa pomaly začína objavovať na viacerých zariadeniach používateľov. Nová verzia však neprináša žiadne veľké novinky a okrem niektorých vylepšení, má so sebou priniesť najmä opravu chýb, medzi inýmy aj pre animované GIF súbory, s ktorými mala predchádzajúca verzia Hangouts problémy.

V aktualizovanej aplikácií pravdepodobne nepostrehnete veľa zmien. Google totižto až na niekoľko animácií a novú uvítaciu obrazovku, ktorá sa objaví vždy pri spustení aplikácie, veľa zmien neprináša. Pocítiť môžete nanajvýš  zvýšenie výkonu a väčšiu stabilitu. Z ponuky aplikácie tiež zmizol widget na plochu (ktorý asi aj tak väčšina z vás nepoužívala) a plusom je tiež odstránené vyskakovacie okno, ktoré informuje používateľa o tom, pod akým účtom je prihlásený. To sa objaví len v prípade, že v telefóne používate niekoľko kont súčasne.

Screenshot_2015-10-13-08-55-17 Screenshot_2015-10-13-08-58-00

Ak ste aktualizáciu ešte neobdržali, stiahnuť sa dá aj manuálne prostredníctvom externého odkazu. Stačí stiahnuť a nainštalovať APK súbor, a to pomocou odkazu, ktorý prikladáme nižšie.

–> Hangouts 5.0 – STIAHNI <–

13.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+