MojAndroid

Google Goggles prekladá textAndroid aplikácii Google Goggles sme sa už predstavovali a testovali aj jej funkcionalitu rozpoznávania pamiatok a naskenovaných kníh. Google minulý týždeň uviedol novú funkcionalitu: preklad odfoteného textu.

Táto nová funkcia môže byť veľmi vhodná napríklad na dovolenke v zahraničí, kde stačí len nápis, obedové menu alebo iný text len odfotiť a aplikácia sa postará o preklad.

Google Goggles Prekladanie textov

Ako to teda funguje? Stačí telefón priložiť k text, odfotiť ho, zvoliť jazyk, do ktorého sa má text preložiť a aplikácia sa postará o preklad. Momentálne sú podporované preklady z týchto jazykov: angličtina, francúzština, taliančina, španielčina a nemčina. Verzia funguje na zariadeniach s Android OS 1.6 a vyšším.

Google Goggles prekladanie textov

Google Goggles prekladanie textov

Google Goggles prekladanie textov

Google Goggles prekladanie textov

Cena: Zadarmo

Verzia: Google Goggles 1.1

Veľkosť: 487,4 KB

Výrobca: Google

QR kód:

qr-google-goggles

Zdroj: googlemobile.blogspot.com

13.5.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+