MojAndroid

Ďalšie pokračovanie Android Roadshow sa chystá aj u našich českých susedov. Portál Svet Androida poriada stretnutie fanúšikov Androidu už túto sobotu v Českých Budějovicích a má pre vás pripravené špeciálne prekvapenie. Na akcii si budete totižto môcť na vlastnej koži vyskúšať aj inteligentné okuliare Google Glass. Tieto možno zavítajú aj na ďalšiu Roadshow na Slovensku, ktorá sa bude konať v Nitre ;). Samozrejme sa môžete tešiť aj na ďalšie zariadenia, zaujímavé prednášky, sprievodné aktivity a súťaže o hodnotné ceny. Na českú Android Roadshow sa môžete registrovať na oficiálnom webe, ďalšie informácie nájdete na stránkach portálu SvetAndroida.

Jako vždy na spoustu zajímavých přístrojů, androidích fanoušků, jedinečné přednášky, spoustu odborníků ve svém oboru, soutěže pro všechny… Zkrátka se zde jako fanoušek mobilních přístrojů budete cítit jako doma a my o vás tak budeme pečovat. Naše zelené putování pokračuje do jižní části naší republiky – Českých Budějovic, konkrétně do kulturního centra ArtIGY (třetí patro obchodního centra ArtIGY, Pražská 124/24). Samotná akce začíná již tuto sobotu, tedy 19. 10. 2013 v 9:00.

android-web-600x348

18.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+