MojAndroid

V súčasnosti je už možné si aplikáciu Google Fit stiahnuť aj v obchode s iOS aplikáciami – AppStore – a používať ju na iPhone. Aj ne-Android používatelia už môžu sledovať svoju kondíciu pomocou špeciálnych metrík: tzv. Heart Points a Move Minutes spoločnosti Google. Tieto metriky uľahčujú prehľad aktivít vykonaných počas dňa a množstvo heart points je obdržané na základe intenzity danej aktivity.

Google Fit integrovaný aj s Apple Health

Okrem sledovania aktivity s aplikáciou Google Fit ju bude možné integrovať s aplikáciou Apple Health. Používateľ môže získavať Heart Points jednoduchým “trekovaním” tréningov a aktivít do svojich Apple Watch.

Služba Google Fit ponúka časovú os všetkých denných aktivít, ktorá sa nazýva “Journal“. Ten taktiež zobrazuje, kedy používateľ napríklad vykonal dychové cvičenia prostredníctvom Apple Watch. Journal taktiež informuje, koľko Heart Points používateľ počas dňa obdržal za svoje aktivity.

google fit ios

Google fit je tiež integrovaný s mnohými ďalšími fitness aplikáciami, ako sú napríklad Nike Run Club, My Fitness Pal, Strava, Endomondo a Calm.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Google Fit po novom dokáže efektívne šetriť batériu zariadenia s Wear OS. Takto to funguje
26.4.2019
Zdroj: gsmarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+