MojAndroid

Už čoskoro sa možno dočkáme toho, že cez Hangouts budeme posielať aj SMS a MMS správy. Najnovšie fotografie a screenshoty aplikácie vo verzii 1.3 totižto ukazujú novú funkciu, ktorá umožní prijímať a odosielať SMS, či MMS správy priamo v Hangouts. Je možné, že v budúcnosti úplne nahradí natívnu SMS aplikáciu nachádzajúcu sa v Androide.

nexusae0_wm_hangouts1.3_mock_1_thumb1

Mockup nastavení aplikácie Hangouts vo verzii 1.3

Nový Hangouts bude pravdepodobne vydaný spolu s novým Androidom 4.4 KitKat na konci októbra. Fungovať by však samozrejme mal aj so staršími verziami operačného systému. Google tak redukuje počet aplikácií, ktorých funkcie postupne implementuje do Hangouts. Prvým zlúčením prešiel Google+ Messenger a zdá sa, že teraz je na rade aplikácia pre posielanie a prijímanie SMS/MMS správ. Dôkazom toho sú aj screenshoty z Hangouts vo verzii 1.3.

hangouts 1.3 hangouts 1.3

Zdroj: Androidpolice

8.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+