MojAndroid

Dnes sa už vieme sťažovať naozaj na čokoľvek. Či už je to chýbajúci port na telefóne, vyčnievajúci fotoaparát alebo dokonca aj forma emoji. Minulý víkend sa na sociálnej sieti Twitter spustila vášnivá, aj keď veľmi vtipná debata o tom, ako by mala vyzerať ikonka hamburgeru v systéme Android. Jeden používateľ upozornil CEO Google Sundara Pichaia na to, že emoji hamburgeru v Androide má syr pod mäsom priamo na žemli. Sundar Pichai vtipne zareagoval tým, že celý tím Google nechá všetko tak a začne riešiť tento problém, ak sa všetci zhodnú na jeho riešení.

Situácia vyzerala byť vyriešená, mnohí sa zasmiali a podebatovali si na úkor Google a ich reprezentácie hamburgeru. No Google ostal verný svojej povesti a zašiel o krok ďalej. Internetový gigant začal v Google servírovať obedové menu s názvom “Android Burger”, kde hamburger presne reprezentuje ikonu v systéme Android.

Google tak ostal verný svojej povesti a spravil si srandu sám zo seba. To vždy chválime, je dobré vidieť, toto spoločnosti stále dokážu. Teraz sa ale naskytá otázka – kde by mal byť syr v hamburgeri? Umiestnil ho správne Google, alebo situáciu zvládol lepšie Apple, ktorý použil tradičnejšie umiestnenie na mäso? Dajte nám vedieť v diskusii pod článkom 🍔  :-)

Zdroj: SlashGear via Android Community 

6.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+