MojAndroid

Neprešli ešte ani dva týždne od oficiálneho sprístupnenia aplikácie Google Allo pre webový prehliadač Chrome na počítačoch a už je na svete aj desktopová aplikácia. Zatiaľ síce ide iba o neoficiálnu verziu, ktorá jednoducho zabalila desktopovú aplikáciu do samostatného balíčka, no napriek tomu ide o užitočnú pomôcku pre všetkých používateľov tejto aplikácie.

Neoficiálny obal na webovú verziu

Táto desktopová aplikácia poteší najmä tých používateľov, ktorí nepoužívajú Chrome alebo jednoducho nechcú mať stále otvorenú kartu v prehliadači. Veľkou výhodou je to, že aplikácia bude využívať natívne notifikácie na vašom počítači, a to bez ohľadu na to, či máte Windows alebo macOS.

Aplikácia ale ponúka všetky štandardné funkcie, ktoré nájdeme aj vo verzii pre desktopový prehliadač. To znamená aj obmedzenia s tým súvisiace, no zároveň je pravdepodobné, že bude získavať nové funkcie tak, ako ich bude získavať webová verzia. Celý systém je veľmi podobný tomu, ako funguje aplikácia WhatsApp. Allo pre desktop si môžete stiahnuť prostredníctvom odkazu nižšie.

->Stiahnuť Allo for Desktop<-

Zdroj: Allo for Desktop via Android Police

28.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+