MojAndroid

V obchode Google Play nájdeme množstvo rôznych aplikácií, ktoré nám napríklad pomáhajú pri každodenných úlohách, zlepšujú produktivitu alebo pomáhajú získavať najčerstvejšie novinky a správy z celého sveta. Inou kategóriou je vzdelávanie, do ktorej sa radí nová aplikácia GeoTrain od českého vývojára Jána Rychtářa, autora hry Entagled Game. Úlohou aplikácie je oboznámiť používateľov so zemepisnými informáciami jednotlivých krajín a vyskúšať ich vedomosti v sérii jednoduchých testov.

GeoTrain Android aplikacia

Pri spustení vás aplikácia GeoTrain privíta pohľadom v ktorom si budete môcť vybrať jeden z dvoch režimov: učiaci a režim skúšania. V prvom máte možnosť zobraziť informácie o štátoch ako je vlajka, hlavné mesto, rozloha, počet obyvateľov alebo susediace štáty. Zoznam štátov si môžete usporiadať podľa abecedy, rozlohy a populácie. Režim skúšania obsahuje nasledovných päť testov: priradenie štátu k vlajke, priradenie vlajky k štátu, priradenie hlavného mesta k štátu, priradenie štátu k hlavnému mestu a vybranie susediacich štátu. V každom teste máte tri životy, ktoré sa uberajú pri nesprávnych odpovediach a otázku musíte zodpovedať v stanovenom časovom intervale

GeoTrain Android aplikacia GeoTrain Android aplikacia GeoTrain Android aplikacia

Aplikácia GeoTrain sa výborne hodí každému používateľovi, ktorý si chce zlepšiť vedomosti zo zemepisu. Rovnako ju ocení aj mládež, ktorú bude viac baviť učiť sa z interaktívnej aplikácie ako z nejakej starej knihy. K samotnej aplikácii nemáme žiadne výhrady, pracuje presne tak ako by mala a spĺňa svoj účel. Ak sa ju rozhodnete vyskúšať, stačí kliknúť na náš widget nižšie, ktorý vás zavedie do obchodu Google Play.

Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

20.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+