MojAndroid

Portál MôjAndroid.sk každoročne pripravuje anketu Smart Banka, v ktorej hlasujete za najlepšiu bankovú aplikáciu a môžete vyhrať hodnotné ceny. Aplikácia George od Slovenskej sporiteľne súťaží tiež a má tie najvyššie ambície.

O kvalite svedčí aj vysoké hodnotenie

Aplikácia existuje už dva roky a ide o najrýchlejšie rastúcu platformu v Google Play, ale aj v App Store. George patrí medzi najsťahovanejšie a najlepšie hodnotené aplikácie bánk. Aj vďaka nej je Slovenská sporiteľňa digitálnym lídrom s obrovským počtom klientov, ktorí aplikáciu používajú.

Digitálny líder samozrejme musí ponúkať niečo, čo nemá žiadna iná konkurencia. V prípade aplikácie George je to end-to-end investovanie priamo v aplikácii. Konkurencia to síce ponúka tiež, no len v rámci desktopového prehliadača, prípadne je predtým potrebné podpísať rámcovú zmluvu priamo v pobočke banky. V Slovenskej sporiteľni nemusíte podpisovať nič, všetko zvládnete priamo v aplikácii George.

Rýchle a bezpečné platenie

To, že aplikácia ponúka všetky potrebné funkcie moderného a plnohodnotného bankovania, snáď ani netreba spomínať. Chýbať samozrejme nesmie skener QR kódov, IBANu či čiarových kódov, vďaka čomu je platenie veľmi jednoduché, pohodlné a rýchle. Bez nutnosti manuálneho zadávania údajov.

Z jednotlivých transakcií je dokonca možné vygenerovať aj PDF súbory.  Ďalšou výhodu je, že zakladanie trvalých príkazov je veľmi jednoduché. Medzi užitočné funkcie patrí Adresár. George dokáže vyhľadávať v menách, pričom adresár sa vytvára automaticky. Akonáhle klient prijme alebo odošle peniaze, odosielateľ alebo príjemca je uložený do adresára.

Pomocou aplikácie George si veľmi jednoducho dobijete kredit u svojho mobilného operátora Orange alebo Telekom. Pre tých, ktorým sa nechce ísť kvôli založeniu účtu do banky osobne, je k dispozícii aj táto funkcia. Okrem toho si môžete založiť sporenie, poistenie či čerpať spotrebný úver. Nikam pritom nemusíte chodiť.

Rýchlosť a prehľadnosť

Jednou zo silných stránok mobilnej bankovej aplikácie od Slovenskej sporiteľne je jej prehľadnosť. Všetky položky sú presne tam, kde majú byť.  Všetko je maximálne intuitívne a používateľsky prívetivé. Nechýba ani moderný dizajn a aj úplný nováčik sa v nej zorientuje veľmi rýchlo.

Slovenská sporiteľňa vyšla v ústrety aj hendikepovaným, keďže aplikácia je plne prispôsobená slabozrakým. George sa teší obrovskej popularite nielen na Slovensku, ale v celej strednej a východnej Európe. Je to otvorená platforma, ktorá ľahko spolupracuje s fintechmi, na čo je výborne prispôsobená.

Tento článok vznikol v spolupráci so Slovenskou sporiteľňou.

2.3.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+