MojAndroid

Technika dnes napreduje obrovským tempom. Hry, ktoré boli pre nás štandardom na desktope pred 5 rokmi dnes pokojne nájdeme nainštalované v našich mobilných zariadeniach. Vrcholom hier na telefóne už nie je Tetris či Snake, ale hry ako tá, ktorú si predstavíme dnes – 9mm HD. Spojenie výrazov Gameloft a HD veští len dobré veci. A hra 9mm HD takou vecou je! Z pohľadu 3. osoby si môžete vychutnať výbornú akčnú hru s 3D prostredím a HD kvalitou, ktorá vás určite zaujme a uchváti.

Ste úspešným veliteľom špeciálneho tímu policajtov, ktorí bojujú s násilím v uliciach, aby nastolili poriadok vo svojom meste aj za cenu, že mierne obídu zákon. Na vašej košeli sa vyníma meno John Kannon, no priatelia a kolegovia vás volajú “Loose”. Váš život sa mení vo chvíli, keď zabijete syna drogového baróna a okradnete ho o milióny špinavých dolárov, ktoré ťažko zarobil predajom drog. Vtedy sa Loose aj s celým svojim tímom stáva cieľom miestnych gangov a jediné, čo mu ostáva aby prežil je – likvidácia. Musí zničiť všetkých vodcov gangov skôr, ako oni zničia jeho. Zákony viac neznamenajú nič. Dôležité je prežiť. K prežitiu vám pomôžu rôzne zbrane – pištole, samopaly, brokovnice, granátomety a iné.

Počas hry sa stretávate tvárou v tvár s najobávanejšími zločincami a pri spomalených akciách a kaskadérskych kúskoch dokazujete, že ste najlepším policajtom a strelcom v meste. Gangstrov stretávate v latinských predmestiach, nočných kluboch, na policajnej stanici, bohatých predmestiach, priemyselných oblastiach či v Mexiku. Prestala vás baviť hra v single móde? Nevadí. S 9mm HD si môžete zahrať online multi-player hru s vašimi priateľmi v módoch Free for All a Team Deathmatch, kde si určite otestujete svoju pozornosť, šikovnosť a schopnosť viesť svoj tím, ktorý môže mať až 6 členov – rovnako ako súperov tím – a tak sa môžete na 4 rôznych mapách strieľať koľko chcete až 12-ti.

Celá hra je sprevádzaná hip-hop/rapovým soundtrackom, ktorý posilňuje celkový dojem z hry a umocňuje atmosféru. V soundtracku sú spomenuté aj mená ako Beanie Sigel, Apathy, Freeway či Jake One, pričom dvaja posledne spomenutí sa v hre objavujú aj ako špeciálni hostia.

Hru si môžete kúpiť pomocou nasledujúcich odkazov za 5,19€ a budeme radi, ak sa s nami podelíte o váš názor, pokiaľ sa rozhodnete investovať do tejto novinky od spoločnosti Gameloft. Kvôli veľkosti inštalačného balíka (1,3 MB) odhadujeme, že bude potrebné stiahnuť ďalšie dáta vo väčšom objeme po nainštalovaní aplikácie.

UPDATE: POZOR! Dáta, ktoré je potrebné stiahnuť po nainštalovaní majú cca 1,5 GB!

9mm HD
Gameloft
Verzia 1.0.0 (26. 9. 2011)
Veľkosť 1,3 MB
2.2+

5,19€

 

28.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+