MojAndroid

Známe herné štúdio Glu Mobile zverejnilo prostredníctvom siete Youtube trailer na pripravovanú hru Frontline Commando: D-day pre zariadenia so systémom Android. Ako už z názvu vyplýva, námet na príbeh hry pochádza z druhej svetovej vojny (vylodenie spojencov v Normandii). Podľa dostupných informácií pôjde o single-player kampaň rozdelenú na 5 častí podľa skutočných vylodení na plážach Juno, Sword, Utah, Gold a Omaha. Celkovo ponúkne 145 misií s grafikou v konzolovej kvalite.

frontline-commando d-day Android

Okrem masívnej kampane, Frontline Commando: D-day ponúkne množstvo herného obsahu. Budete si môcť vybrať z rozsiahlej ponuky klasických zbraní z druhej svetovej vojny, privolať delostrelecké útoky, ničiť tanky s bazukou a podobne. Video naznačuje, že hra bude graficky náročná, no zoznam podporovaných zariadení zatiaľ nebol zverejnený. Ako to býva zvykom u hier od Glu Mobile, používatelia si budú môcť kúpiť vnútroherný obsah za reálne peniaze. Dátum uvedenia hry v obchode Google Play zatiaľ nie je známy.

Aktualizácia 28.marca 2013 (pôvodný článok bol publikovaný 21.marca s názvom Frontline Commando: D-day už čoskoro pre Android)

V obchode Google Play sa dnes nečakane objavila uvedená hra Frontline Commando: D-day. Ako to už býva zvykom, zatiaľ čo nový titul je dostupný zadarmo, herné štúdio Glu Mobile sa rozhodlo pristúpiť k vnútroherným nákupom. Hra má veľkosť takmer 300 MB a stiahnuť si ju môžete kliknutím na nižšie uvedený widget.

Verzia: 3.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

28.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+