MojAndroid

S tzv. bezdrôtovými slúchadlami do uší sa stretávame už nejaký čas. V absolútnej väčšine prípadov ale ide o zariadenia, kde sa bezdrôtový prvok prejavuje iba v pripojení k zariadenu, ktoré prebieha cez Bluetooth. V skutočnosti sú ale slúchadlá prepojené káblom, ktorý kazí celkové pohodlie pri používaní. Už sa ale objavilo niekoľko zariadení, ktoré skutočne nemajú žiadne káble a novinka Freedom Earbuds od spoločnosti Altec Lansing je ďalším takýmto šikovným zariadením.

Freeedom Earbuds

Slúchadlá môžu fungovať spolu v režime stereo, ale aj každé zvlášť v mono režime. Obe majú vlastnú batériu, ktorá im umožní fungovanie počas šiestich hodín a prenosné púzdro obsahuje dodatočnú batériu, vďaka ktorej môžete získať až 3 hodiny prehrávania navyše. Puzdro navyše využíva klasický USB port, a tak môže byž využitý na nabitie iných zariadení.

Slúchadlá sú odolné voči vlhkosti vďaka štandardu IPX7, a tak ich bez problémov môžete využiť pri športových aktivitách. Slúchadlá tiež disponujú navigáciou po trati a majú aj tlačidlo, pomocou ktorého môžete prijímať a skladať hovory. Aby ste miniatúrne zariadenia stále nestrácali, k dispozícii je aj funkcia vyhľadávania pomocou Bluetooth a priloženej mobilnej aplikácie. Tou môžete tiež upraviť zvuk slúchadiel. Slúchadlá budú dostupné v druhom štvrťroku tohto roku za 149,99 USD a prídu až v deviatich rôznych farbách.

Zdroj: Android and Me

5.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+