MojAndroid

Google dnes sprístupnil fotografie z aplikácie a sociálnej siete Google+ už aj vo svojom cloudovom úložisku Google Drive. V Aplikácii, ale aj vo webovom rozhraní, teraz po novom nájdete samostatnú kategóriu Google fotografie, kde nájdete všetky svoje zábery nahrané na túto sociálnu sieť.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Výhodou tejto zmeny je aj to, že fotografie môžete spravovať aj priamo z disku Google. Pridávanie, prípadne mazanie fotografií tak môže byť jednoduchšie ako z klasického webového rozhrania Google+. Ten bude aj naďalej pomáhať používateľom so zálohou fotografií a o žiadnu funkcionalitu nepríde. Nová kategória s fotografiami by sa mala v Drive začať objavovať už dnes, prípadne v nasledovných dňoch. Google ju sprístupňuje postupne, pričom najskôr sa v novej sekcii objavia len najnovšie fotografie a až neskôr celá fotozbierka.

drive_photos_nexus6_animated2

Zdroj: Googledrive blog

31.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+