MojAndroid

HTC Desire FroyoAndroid 2.2 Froyo sa začína šíriť do smartfónov HTC Desire. Update priniesol mnohé vylepšenia ako podporu HD 720p videa, HTC Aplikáciu Share widget a HTC Caller ID, zlepšenie multi-jazykovej podpory klávesnice a synchnorizácia hudby s iTunes. Pozrime sa na upgrade podrobnejšie.

Majitelia HTC Desire dostali upgrade OTA (Over-The-Air), pokiaľ sa vám ešte neobjavil, pozrite si inštaláciu Android 2.2 Froyo na HTC Desire. Update sa týka všetkých neblokovaných telefónov a nie je potrebné svoje dáta zálohovať, pretože sa dáta nevymažú. Postupne budú pribúdať updaty aj pre zvyšné typy telefónov.

Nové vlastnosti, ktoré priniesol Froyo do HTC Desire

HTC Desire sa zvýšenila rýchlosti Android systému

podpora nahrávania videa v HD kvalite (1280 x 720 bodov)

funkcia diódy pri nahrávaní videa

zlepšenie práce s aplikáciami – automatická aktualizácia, Update all, zdieľanie (HTC Share widget)

inštalácia Android aplikácií na pamäťovú kartu microSD

synchronizácia hudby s iTunes

Telthering – zdieľanie pripojenia na internet cez Wi-Fi (Wi-Fi hotspot)

zlepšenie prostredie  (Gmail, SMS, atď.)

Fotogaléria nového Froya:

Aktualizácia FroYo pre HTC Desire priniesla/mala priniesť aj najnovší HTC Sense, ktorý sa zaťiaľ tak nejaví.

Postupne, aj na základe vašich komentárov, budem pridávať aj ďalšie funkcie, ktoré sa objavia pri používaní HTC Desire s Froyo.

3.8.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+