MojAndroid

Operačný systém určený pre tzv. wearables Android Wear 2.0 je už nejaký čas medzi nami a postupne si razí cestu do zariadení so staršou verziou Android Wear. Nad známym výrobcom luxusných hodiniek Fossil visel chvíľu otáznik, kedy sa odhodlá do updatu svojich smart hodiniek, no momentálne prichádzajú na rad práve oni. Spoločnosť Fossil potvrdila, že Android Wear 2.0 sa na ich zariadenia dostane v polovici marca 2017.

fossil_update_android_wear_2.0

K tejto odpovedi pritom prišlo pomerne nečakane prostredníctvom otázky na Twitteri. Používateľ Musytian (@dancraft98) sa jednoducho spýtal, kedy dostane populárny model Fossil Q Founder svoj update. Spoločnosť Fossil vtedy oficiálne zareagovala, že všetky jej smart zariadenia by mali dostať nový OS v priebehu polovice marca. Patria sem napríklad aj Q Wander a Q Marshal.

Zdroj: androidauthority.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+