MojAndroid

Rozmýšľate nad smart domácnosťou? Alebo ju už máte a hľadáte nové zariadenia? Ak áno, teraz je ten správny čas zakúpiť si nové zariadenia. V e-shope HomeSystem teraz prebieha Black Friday. V rámci akcie si môžete zakúpiť nové zariadenia so zľavou.

Produkty v zľave

Zľavy sú do výšky až 55 percent. Napríklad taký euFIX DIN adaptér pre Fibaro moduly s tlačidlom kúpite len za 15 eur. Štandardná cena je pritom 33 eur.

Aqara pohybový senzor

Pohybový senzor od Xiaomi môžete teraz mať len za 18 eur. Pôvodná cena tohto produktu bola 24,99 eur.

Xiaomi Aqara Motion Sensor pohybovy senzor

Amazon Echo 2

Smart reproduktor Amazon Echo 2. generácie môžete mať už za 89 eur. Pomocou neho môžete jednoducho a rýchlo ovládať svoju smart domácnosť, pustiť si obľúbenú hudbu a omnoho viac.

Smart button Fibaro

V zľave je aj smart button Fibaro. Ide o jedno z najkompaktnejších zariadení svojho druhu. Padne do vašej dlane a môžete ho umiestniť kdekoľvek potrebujete. A čo je najlepšie, úplne bez káblov.

Aqara Mi Cube

Ovládanie funkcií Vášho inteligentného domu ešte nikdy nebolo tak jednoduché a intuitívne. Vďaka tejto malej kocke dokážete ovládať funkcie jednotlivých Smart Home zariadení alebo spúšťať scény. A to nie len tak. Táto malá kocka Vám umožní spustiť rôzne akcie pomocou týchto gest:

  • Otáčanie doľava alebo doprava
  • Otáčanie o 90 stupňov alebo 180 stupňov
  • Potrasenie
  • Pobúchanie
  • Posúvanie zo strany na stranu
  • Spúšťanie scén podľa toho, na ktorú zo 6 strán kocku položíte

Xiaomi Aqara cube kocka

Smart kocku Aqara Mi Cube kúpite teraz len za 16 eur.

V obchode HomeSystem.sk si môžete zakúpiť aj ďalšie zaujímavé smart zariadenia:

Homey 2.0

Homey smart home

Aqara bezdrôtový nástenný ovládač

Xiaomi wireless switch aqara

Popp radiátorová hlavica

Popp radiatorova hlavica

29.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+